Єдина Країна! Единая Страна!
Уважаемые пользователи! Мы обновляемся.

Публикация Ваших акций НЕ приостанавливается

.
Сайт будет работать до полного обновления, 1 октября мы возвращаем абсолютно свежий "Призолов". Не забудьте поддержать участием наш второй проект "Конкурс.укр" (регистрация в один клик, аккаунт единый для двух сайтов).

«СІНЕМА – СІТІ ТЕРНОПІЛЬ» / Тернопіль

11-02-2012, 19:40, просмотрело: 1879, комментариев: 0

Описание

Для участі в Акції відвідувачам кінотеатру «Сінема – Сіті Тернопіль» у період проведення Акції, необхідно придбати квиток на будь-який сеанс кінотеатру «Сінема – Сіті Тернопіль», після чого опустити відривний корінець квитка у лототрон, який знаходиться у фойє кінотеатру, при цьому другу частину квитка Учасники Акції повинні зберігати до дати визначення переможця.

Правила участия

У розіграші беруть участь квитки (відривні корінці), куплені тільки у кінотеатрі «Сінема – Сіті Тернопіль», в період проведення Акції, без будь — яких виправлень і закреслень.

Додаткова інформація про умови участі в Акції надається протягом Періоду проведення Акції по телефону: (0352) 47 77 41 та розміщується на сайті Організатора: www.cinemaciti.ternopil.ua.
В Акції не беруть участь запрошення, а також квитки, куплені в рамках будь — якої іншої акції 1, що проводиться у кінотеатрі «Сінема – Сіті Тернопіль».

Визначення переможця Акції відбудеться 18 березня 2012 року, о 16-00 у фойє кінотеатру «Сінема – Сіті Тернопіль», за адресою: м. Тернопіль, вулиця Текстильна 28ч, ТЦ «Подоляни».

Подарки

MP3-плеер Apple iPod Touch 4Gen 8Gb

Акционная продукция

квиток

Сроки проведения

10.02.2012 - 15.03.2012

Комментарии

Добавить комментарий

{tm-support}

- Акцию еще не оценили рейтинг

Кто из друзей читал

Читатели с моего региона

Все читатели

rektor (+2)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.